В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1007
магазины в каталоге: 3855
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Сomfy акция: Разом з Logitech вигравай безліч призів та планшет!


Сomfy
Разом з Logitech вигравай безліч призів та

планшет!Список магазинов:COMFY, РАЙОН ТРЦ
Бренды:
Начало акции:
Конец акции:
Описание акции: Правила проведення рекламної Акції "Вигравай планшет та інші призи з Logitech"
(далі - Акція)

1.1. Замовником акції є ТОВ «Комфі трейд» (юридична особа, створена за законодавством України), яке знаходиться за адресою: 49100, м. Дніпропетровськ, бульвар Слави, 6Б, к. 414 (далі - Замовник).

1.2. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «АРЕНА» (юридична особа, створена за законодавством України), яке знаходиться за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Софії Ковалевської, буд. 73 к.93 (далі - Організатор).

2. Період проведення Акції.

 2.1. Акція проходить з 24.11.2014р. по 21.12.2014р. (далі - Період проведення Акції). Переможці будуть визначені 22.12.2014р.
2.2. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції за попереднім узгодженням із Замовником.

3. Територія проведення Акції.

 3.1. Акція буде проходити на всій території України (далі - Територія проведення Акції).

4. Учасники Акції.

 4.1. До участі в Акції запрошуються всі дієздатні громадяни України, які проживають на території України та в Період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі - Учасник Акції), за винятком працівників та представників Організатора та Замовника та будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції.
  4.2. З правилами проведення Акції "Вигравай планшет та інші призи з Logitech" можна ознайомитися на сайті Comfy (http://comfy.ua/actions)
Додаткова інформація про Акцію надається за телефоном гарячої лінії 0-800-500-190 в період проведення Акції та в період визначення переможців. Дзвінки зі стаціонарних телефонних номерів в межах України безкоштовні. Дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно з діючими тарифами відповідного мобільного оператора.

5. Умови участі в Акції.

5.1. Учасником Акції стає фізична особа, яка в Період проведення Акції натиснула кнопку «купити» на сторінці будь-якого продукту фірми Logitech, що продається на сайті comfy.ua (http://comfy.ua/catalogsearch/result/index?p=2&q=logitech), оплатила його вартість та отримала ідентифікатор в базі покупців сайту Comfy – чек, що підтверджує покупку та є унікальним ідентифікатором для проведення розіграшу.
5.1.1. Один учасник може зробити кілька покупок, але не більше 5, у Період проведення Акції, тим самим отримати кілька унікальних ідентифікаторів та збільшити шанси на виграш.
5.2. Переможця буде визначено 22.12.2014р. серед усіх покупців продукції Logitech на сайті comfy.ua за період з 24.11.2014р. по 21.11.2014р включно, за допомогою сервісу Random.org
5.3. Покупці, які виконали всі умови конкурсу, але з якоїсь причини повернули / обміняли товар перестають бути учасником акції.
6. Призи для Учасників Акції.

6.1. Серед покупців продукції Logitech на сайті comfy.ua будуть розіграні наступні призи:
Планшетний комп'ютер Samsung Galaxy Tab S 8.4 та акустическая система портативная Ultimate Ears BOOM
6.2. Грошовий еквівалент вартості призів не видається.

7. Визначення переможців.

7.1. Визначення переможця серед покупців продукції Logitech на сайті comfy.ua відбудеться 22.12.2014р о 12:00 серед всіх, хто купив продукцію Logitech у Період проведення Акції.
8. Умови отримання призів.

8.1. Представник Виконавця зв'яжеться з переможцями, щоб дізнатися необхідну для отримання призу інформацію.

8.2. У разі відмови переможця Акції від отримання призу, згідно з умовами цієї Акції, переможець не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації.
8.3. Видача призів здійснюється в магазинах Comfy.
8.4. Переможець може отримати приз протягом одного місяця з моменту надходження його до магазину мережі Comfy. Виконавець зв`яжеться з переможцем додатково та повідомить коли виграш буде надісланий до магазину.

9. Інші умови.

9.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила. Повідомлення про доповнення або зміну Правил буде оголошено на сайті comfy.ua у розділі "акції" (http://comfy.ua/actions).

9.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.

9.3. Організатор не вступає у суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призу.

9.4. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені та прізвища Організатором, на проведення фото- та/або кінозйомки (відеозйомки) з їх участю в рамках Акції без відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, які не порушують чинне законодавство України.

9.5. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

9.6. Учасники, які не дотримуються цих Правил, не можуть бути визнані переможцями Акції.

9.7. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов'язуються виконувати ці Правила.

9.8. Переможець Акції не може передати право отримання призу в рамках цієї Акції та на умовах цих Правил третій особі.

9.9. Отриманий приз обміну та поверненню не підлягають. Організатор та Замовник не несуть гарантійні обов'язання по призам, отриманим в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.

9.10. Погоджуючись з правилами, учасники автоматично дають згоду на розсилку рекламних матеріалів на вказаний при реєстрації e-mail. 
Контакты:
Скидки в РАЙОН ТРЦ Скидка РАЙОН ТРЦ
Киев пр. Григоренко, 26
ТЦ "Велика Кишеня" тел. 390-08-17 (18)
Все адреса акции на карте Киева


Багажники и системы креплений

Установим поперечины на крышу ЛЮБОГО АВТО. Поможем...

Отзывы


Рейтинг: 1.0/5 (3 Голосов)


Осталось 350 символов


Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Віннер Автомотів (WINNER)

Volvo V60 Cross Country. Вигода до 331 000...

Subaru

-15% на обслуживание автомобилей старше 5 лет

ВіДі Край Моторз (Ford)

В усій мережі Ford всі ціни знижено до...

ВіДі Елеганс (Citroen)

Два подарунки на одне авто

Виталюкс

Cкидка 25% на весь ассортимент косметики ТМ ALGOTHERM

Vesuvio пицца

-20% на піцу "КОРОЛІВСЬКА"

Будинок Iграшок

Скидки 20% на LEGO Nexo Knights

БОМОНД

Даруємо мініатюру маски на вибір

База АВТОЗВУКА

1 литр моторного масла FOSSER Premium Подарок

Outlet Smile

Приємний шопінг знижки до -50%
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy