В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1058
магазины в каталоге: 3823
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Фестиваль культур Global Village у ТРЦ skymall!


Гості фестивалю матимуть змогу познайомитись з особливостями культури народів світу. Більш як 50 учасників з усіх куточків світу зберуться на фестивалі для того, щоб продемонструвати унікальність своєї культури за допомогою національних страв, пісень, танців, звичаїв і костюмів. Відвідувачі матимуть можливість особисто поспілкуватись з учасниками та дізнатись більше про представлені на фестивалі країни.

Свої культурні традиції продемонструють представники 30 країн, серед яких: Польща, Австрія, Румунія, Іспанія, Португалія, Чеська республіка, Угорщина, Австрія, Греція, США, Бразилія, Мексика, Канада, Туреччина, Пакистан, Китай, Індія, Японія, Індонезія, Єгипет, Ліван, Туніс, Алжир, Марокко, Конго. Всі представники фестивалю є учасниками програми міжнародного обміну від міжнародної молодіжної організації AIESEC.

Global Village створює можливість зануритися у неймовірну атмосферу культурного різноманіття. На вас чекають: східні танці та майстер-клас від ансамблю східного танцю “Raks Maden”, майстер-клас з каліграфії та оргігамі від "Українсько-Японського Центру НТУУ "КПІ"; пристрасні іспанські танці від «Школи істинного танцю», музичний виступ на волинці від Шкуропатського Олексія, видовищний виступ від школи етнічних барабанів ”TamTam”, можливість відчути смак сходу під час чайної церемонії від «Чайний Дім», побачити витвори мистецтва та спробувати себе у гончарному мистецтві.

На протязі всього заходу вас супроводжуватиме заряд бадьорості, адже конкурси, вікторина та виступи іноземних стажерів не залишать вас байдужими!

Офіційний сайт: globalvillage.org.ua
Офіційна сторінка заходу у соціальних мережах: vk.com/globalvillage

Фестиваль культур підтримує Центр Української Культури та Мистецтва.

Інформаційне партнерство надають: Туристичні новини, Info Киев, Global info, Cіль, NOVAUKRAINA.ORG, This is Ukraine, Moloda.in.ua, Моє місто, Job.ukr.net, HeadHunter, Українські новини rabota.ua, www.osvita.org.ua, OpenStudy, Комп&ньоН, Jooble, Bigmir.net, Calendarium, Свідомо, CinemaHall, xvatit.com, platfor.ma, innovations.com.ua, UNISTUDY, StudNews, Можливості в Україні.

* AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.

АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
● Досвід лідерства
● Програма міжнародних стажувань AIESEC
● Глобальне освітнє середовище

Офіційний сайт організації у Києві: www.aiesec.kiev.ua


Осталось 350 символов

Рейтинг: 1.4/5 (16 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Love Republic

Міжсезонний розпродаж

G.Style

Дополнительные -20% от цен аутлета на всю одежду...

ETAM

Во всех магазинах Скидка 50%

English Home

На весь раздел распродажи Скидка 75%

Dolcedonna

-40% на обрані моделі

Crocs

На все осіннє взуття Знижка 50%

Crocs

Путевки на 2-х в Египет Подарок

COMFY

iPhone 6s вподарок! Подарок

BOSCH

Эксклюзивный набор посуды Подарок

Bonjour

Ваш подарок - косметичка
Наши друзья:
Реклама сайта rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy