В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 951
магазины в каталоге: 3875
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Нова програма JYSK Favourites


З 19 вересня по 16 листопада 2016 р. включно всі шанувальники бренду JYSK зможуть обрати свій улюблений товар, а також долучитися до оцінювання продукції JYSK, а це понад 1 000 позицій із різних категорій. Таку можливість українські споживачі отримали завдяки запуску програми JYSK Favourites.

19 вересня 2016 р. JYSK розпочав масштабну кампанію – JYSK Favourites. Суть її полягає в презентації товарів, які отримали найвищу оцінку за відгуками покупців усіх країн групи JYSK NORDIC. Програма проходить у 18-ти країнах Західної Європи, де представлена данська торгова мережа JYSK. Цього року обрати свій улюблений товар шляхом голосування зможуть й українські споживачі.


запуск програми JYSK Favourites


Вперше програма JYSK Favourites була впроваджена у 2015 р. у Швеції під назвою JYSK Apartment. За допомогою цієї акції, в якій також взяли участь дизайнери, компанія JYSK показала, як можна облаштувати житло виключно товарами її асортименту. Цього року для проведення зазначеної маркетингової активності було використано незалежне оцінювання продукції JYSK покупцями, а саме відгуки, що залишили споживачі на сайтах усіх країн. Наразі своїми враженнями поділились вже понад 110 000 покупців, і середня оцінка товару становить 4,5 з 5 балів.

Українські споживачі можуть взяти участь в акції JYSK Favourites на спеціально створеному сайті www.JYSK.UA/JYSK-Favourites. На розгляд покупців запропоновано більше 1 000 товарів із різних категорій: меблі (обідні набори, софи та крісла, комоди, буфети, серванти), декор (подушки, підсвічники, вази тощо) та інше. Обрати улюблений товар JYSK можуть усі повнолітні мешканці України. Для цього потрібно зареєструватися на сайті www.JYSK.UA/JYSK-Favourites та обрати свій «JYSK Favourite». Усі учасники можуть позмагатись за найвищу оцінку свого улюбленого товару та виграти сертифікат на суму 5 000 грн. 


JYSK Favourites улюблени товарі


ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 0.0/5 (0 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Ив Роше

Yves Rocher дарує весняні аромати -30%

Атлант -М Дніпровська набережна

Spring Bonus: Multivan з перевагою до 215 000...

АТБ

Знижка -27% на рибу тижня

АТБ

До -17% на ковбасу та мило туалетне

Arber

Міжсезонні знижки до -40%

Антошка

Скидки на Bubchen «Голубая серия»

АЛЛО

На установку кондиционера Скидка 60%

АЛЛО

К смартфонам и планшетам Nomi – портативная батарея Подарок

АЛЛО

Дарим портативную батарею Asus Подарок

АЛЛО

К смартфонам и планшетам Nomi – универсальная мобильная...
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy