В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 791
магазины в каталоге: 3832
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Велика кишеня


Велика кишеня

Велика кишеня

Велика кишеня


«Велика Кишеня» не просто продає готові товари, а й виробляє їх. Це значить, що покупці можуть знайти в нас і напівфабрикати, і готові найсвіжіші продукти. В наших супермаркетах і гіпермаркетах працюють відділи власного виробництва: м`ясні, рибні, кулінарні, кондитерські, а також власні пекарні, де у вашій присутності спечуть хліб, що припав вам до вподоби.

Вибір товарів в нас чи не найбільшийякщо в супермаркетах можна обирати потрібну річ з 15-25 тис. найменувань, то в гіпермаркетах цей вибір значно більший - до 50 тис. найменувань. Тільки сиру в нас приблизно 450 сортів.

Багатство вибору подобається і приємне тільки тоді, коли його можна скуштувати без втрат для сімейного бюджету. А «Велика Кишеня» славиться на цілу Україну своїми знижками і акціями, що дозволяють суттєво економити при покупках наших товарів. Постійним покупцям пропонуються дисконтні картки, дія яких не обмежена у часі.

Наші торговельні залипросторі, а навігаціяпроста та зрозуміла. Не має потреби зморщувати чоло в скруті, з`ясовуючи, в якому кінці залу може виявитися потрібний продукт. Все настільки добре видно, що можна просто прогулюватися з возиком вздовж стелажів і думати про щось особисте. Потрібний товар все рівно швидко відшукається.

При цьому важливо знати, що покупець в нас ніколи не відчує себе кинутим напризволяще. В кожному нашому маркеті є свій адміністратор залу, тому почувайтеся вільно і питайте його про будь-що. Адже його робота й полягає в тому, аби допомогти вам в будь-якій ситуації, навіть найскладнішій, на ваш погляд. Головне - не соромтеся спитати. Ми гарантуємо вічливість і компетентність наших працівників, які не тільки нададуть вам допомогу в разі необхідності, а й допоможуть сформулювати ваше прохання до керівництва компанії або топ-менеджерів.

В багатьох супермаркетах «Великої Кишені» є безкоштовні дитячі майданчики, де можна залишити дітей на час покупок, а досвідчені няньки розважать та доглянуть за ними. Якщо ви вирушили до нас на авті всією родиною – до ваших послуг місткі безкоштовні автостоянки із зручними під`їздами.

«Велика Кишеня» користується заслуженою популярністю в усіх містах країни, тому що ми живемо з городянами одними проблемами і радощами. І, звичайно, жодне велике міське свято не залишається без нашого внеску і участі. А городяни отримують в такі дні не тільки додаткові знижки і подарунки, а й можливість сходити з родиною на виступи українських та іноземних знаменитостей.

«Велика Кишеня» - одна з найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні, що швидко розвивається. Наразі в містах нашої країни розташовані 32 супермаркети (площа одного супермаркету від 1,2 до 3,5 тис. кв. м.) і 9 гіпермаркетів (площа - від 3,5 тис. кв. м.) «Велика Кишеня». А 41-м магазином став гіпермаркет в Рівному, що відкрився у жовтні цього року.
Категории: Продукты, спиртное, разное, Продукты питания
Бренды: Велика кишеня
Официальный сайт Велика кишеня:
Город:Киев
Адреса:
вул. Руденко, 9а
Тел.: 0 (44) 251-28-56
Все адреса Велика кишеня на карте Киева
Дисконтные сети
Карта сети "Велика Кишеня" - это накопительная программа для всей семьи. Программа дает возможность получать скидки на покупки, выгодные персональные предложения и дополнительные скидки. Преимущества Карты для всей СЕМЬИ - С картой сети "Велика Кишеня" Вы всегда получите скидку на любую покупку. Просто предъявите Вашу карту на кассе! - Вместе с новой картой...
Акции магазина:
Архив акций

Отзывы о Велика кишеня


Велика кишеня 2009-03-31 16:13:36
Гость: класОсталось 350 символовРейтинг: 2.0/5 (8 Голосов)
Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Семья Аптек FARMACIA

Специальные цены на избранные позиции

Семья Аптек FARMACIA

На тонометры Скидка 20%

Семья Аптек FARMACIA

Бронхостоп новая цена

Семья Аптек FARMACIA

Леденцы ПРОПОЛКИ в подарок

Секунда

На другий годинник Знижка 50%

Прага Авто (Skoda)

Пропозиція грудня від SKODA Service Знижка

ПОРТАТИВ

Защитный чехол в подарок!

ПОРТАТИВ

Игровая поверхность Goliathus SMALL SPEED в подарок

ПОРТАТИВ

Дарим микрофон

ПОРТАТИВ

Фирменный кейс Parrot Zik в подарок Подарок
Наши друзья:
Реклама сайта rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy