В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1482
магазины в каталоге: 3907
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Космо акция: «Відкрийте для себе Париж разом з L’Oreal Paris!
Заголовок:Космо
Список магазинов:КОСМО, МЕТРОПОЛИС ТРЦ
Бренды:
Начало акции:
Конец акции:
Описание акции:
«Відкрийте для себе Париж разом з L’Oreal Paris


Примайте участь у розіграші 3-х незабутніх подорожей на двох до Парижу
Офіційні правила Акції - «Відкрийте для себе Париж разом з L’Oreal Paris»

Замовник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА", адреса: 03038, м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 4 Організатор: Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАРГЕТ ГРУП», адреса: 04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 17/21, тел. (044) 537-74-44

Термінологія акції:• Акція «Відкрийте для себе Париж разом з L’Oreal Paris» (в подальшому - Акція) – маркетинговий захід, що включає в себе просування на ринок, популяризацію серед споживачів та стимулювання збуту продукції Замовника, яка виготовляється під ТМ L’Oreal Paris.• «Учасник Акції» - громадянин України, що досягнув віку 18 років на момент проведення Акції та виконав вимоги, необхідні для участі в Акції. • «Право на отримання заохочення» - стимуляція лояльних до продукції під ТМ L’Oreal Paris споживачів, учасників Акції. При виконанні Учасником Акції умов Акції, Учасник має право на отримання Заохочення.• «Інформація про Акцію» - офіційні правила Акції, адресна програма проведення Акції, а також додаткова інформація, що з’явилася в період проведення Акції.• «Акційна продукція» - туш для вій «Об’єм Мільйона Вій», блиск для губ Глем Шайн 6 годин ТМ L’Oreal Paris.• «Місце проведення Акції» - мережа магазинів «Космо» згідно адресної програми, що додається.• «Гарантоване Заохочення (подарунок)» та «Головне Заохочення (подарунок)» - вид підтримки лояльного споживача, який приймає участь у Акції та виконав умови. • «Місце отримання заохочення» - торгова точка згідно з адресною програмою та розкладом роботи такої торгової точки.

1. Участь в Акції

а. Брати участь в Акції мають змогу громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, що виконали умови цієї Акції, які викладені нижче.б. Співробітники, представники Замовника, їх родичі, а також співробітники Організатора та представники підприємств, які мають безпосереднє відношення до Організатора чи Замовника, не мають право приймати участь в Акції.в. У випадку, якщо в момент отримання Заохочення буде встановлено, що особа, яка приймала участь в Акції, не може бути Учасником Акції, Заохочення, яке ця особа має змогу отримати, їй не надається.

г. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних та недієздатних громадян здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством України.

2. Для того, щоб взяти участь в Акції будь-якій особі, що відповідає вимогам п. 1а цих Правил необхідно:а. В період проведення Акції здійснити покупку Акційної продукції - туш для вій «Об’єм Мільйона Вій» або блиск для губ Глем Шайн 6 годин ТМ L’Oreal Paris.б. Щоб отримати Гарантоване Заохочення (подарунок) Учасник Акції повинен придбати Акційну продукцію, при цьому касовий чек повинен бути виданий в місці проведення Акції і дата його видачі повинна бути в межах періоду проведення Акції. Отримати Гарантоване заохочення (подарунок) Учасник Акції може на касі в місці проведення Акції за 0,01грн.

в. Учасник Акції має можливість заповнити анкету, яку потрібно отримати у консультанта ТМ L’Oreal Paris або старшого продавця магазину «Космо», та прийняти участь у Акції з можливістю отримання по результатам її проведення «Головного Заохочення» (подарунка) - однієї з трьох подорожей на двох до Парижу.г. Учасником Акції вважається особа, яка належним чином виконала усі вимоги даних Правил.

3. Період Акціїа. Загальний період проведення Акції: з 30 серпня по 30 вересня 2010 року. б. Замовник має право на зміну строків проведення Акції, територію проведення Акції.в. Замовник залишає за собою право на зміну правил Акції на свій розсуд.

4. Місце проведення Акціїа. Акція проходить в торгових точках мережі «Космо» згідно затвердженої адресної програми, що додається.

5. Заохочення, що використовуються в Акціїа. Гарантовані Заохочення (подарунки) – набір пензликів для макіяжу ТМ L’Oreal Paris, помада-блиск для губ Колор Ріш Шайн Желе,

Головне заохочення (подарунок) - сертифікат на туристичну подорож на двох до Парижу.б. Фонд Гарантованих Заохочень (подарунків):- набір пензликів для макіяжу ТМ L’Oreal Paris - 6000 од.- помада-блиск для губ Колор Ріш Шайн Желе в спектрі відтінків- 4116 од. в. Фонд Головних Заохочень(подарунки): - сертифікат на туристичну подорож на двох до Парижу вартістю 18000 грн. - 3 од.г. Фонд Заохочень Акції обмежений і складає зазначену вище кількість Заохочень.д. Заохочення можуть бути отримані Учасниками Акції, що отримали право на отримання гарантованих та/або Головного Заохочень, тільки на умовах цих Правил. Кількість Заохочень – обмежена. Заохочення можуть бути отримані Учасниками Акції лише в період проведення Акції або поки Заохочення будуть в наявності.е. Замовник Акції залишає за собою право збільшити загальний Фонд Заохочень Акції або включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами, або підвищити вартість наявних Заохочень. є. Зовнішній вигляд (колір, розмір, тип) Гарантованих Заохочень (подарунків), які будуть поширюватись Організатором Акції протягом строку проведення Акції може відрізнятися від зображення на рекламних матеріалах, розповсюджених на підтримку Акції.

6. Порядок, умови та строки видачі Заохоченьа. Учасником Акції вважається особа, яка виконала всі правила Акції і набула в порядку і на умовах, передбачених даними Правилами, право на отримання Заохочення. б. У випадку якщо Учасник Акції, який отримав право на отримання Заохочення, не звернувся до консультанта ТМ L’Oreal Paris або старшого продавця магазину «Космо» для отримання відповідного Заохочення в період проведення Акції, буде вважатися, що такий Учасник відмовляється від отримання Заохочення, втрачає право на таке Заохочення та не має права вимагати від Замовника та Організатора Акції будь-якої компенсації.в. Передача Гарантованих Заохочень (набір пензликів для макіяжу ТМ «L’Oreal Paris» або помада-блиск для губ «Колор Ріш Шайн Желе» на вибір та за умови наявності Гарантованих Заохочень в магазині) Учасникам Акції здійснюється в наступному порядку:- покупець повинен здійснити покупку Акційного товару та отримати можливість придбати Гарантоване заохочення на касі за 0,01грн.;г. Передача Головних Заохочень (сертифікати на туристичну подорож на двох до Парижу) Учасникам Акції здійснюється в наступному порядку:- Покупець повинен за умов придбання Акційного товару отримати у консультанта ТМ L’Oreal Paris або старшого продавця магазину «Космо» анкету для заповнення, заповнити її та залишити її у спеціальному боксі для участі у акції, що знаходиться в прикасовій зоні магазину;- визначення переможців шляхом випадкового вибору анкети здійснюється 15 жовтня 2010 року; - Організатор Акції повідомляє переможців в період з 15 по 30 жовтня 2010 року;- отримання сертифікату на туристичну подорож на двох до Парижу Учасник підтверджує підписанням Акту про вручення Заохочення (подарунка); -для отримання Головного Заохочення (подарунка) Учасник Акції повинен надати документи, що засвідчують особу, а саме: оригінал паспорту та ідентифікаційний код; -Учасник Акції зобов’язаний зберігати касовий чек на покупку Акційного товару до закінчення Акції для пред’явлення його при отриманні Головного Заохочення (подарунка); -Учасник, який отримав Головне Заохочення (подарунок) у вигляді сертифікату на туристичну подорож на двох до Парижу, зобов’язаний здійснити подорож до Парижу (чи іншої країни, зазначеної у пункті 7в) до 31 грудня 2010 року.

7. Обмеженняа. Заміна Заохочень, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Заохочення іншій особі не допускається.б. Відповідальність Замовника та Організатора не виходить за межі вартості та кількості Заохочень, вказаних у цих Правилах.в. Замовник та Організатор не несуть відповідальності за неотримання візи або невчасне її отримання з вини Учасника Акції для туристичної подорожі до Парижу. В разі відмови посольства у візі учасник має право в межах заявленої вище вартості подорожі отримати путівку до Турції або Єгипту. г. Замовник та Організатор не несуть відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань туристичною фірмою перед учасником Акції протягом перебування в туристичній подорожі.д. Замовник та Організатор не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Замовника та Організатора обставини.

е. Замовник та Організатор не несуть відповідальності за неможливість отримати Заохочення Учасниками Акції з будь-яких причин, що не залежать від Замовника та Організатора. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Замовника та Організатора будь-якої компенсації.є. Замовник та Організатор не несуть відповідальності стосовно подальшого використання наданих гарантованих Заохочень (подарунків) Учасниками Акції після їх одержання, жодних гарантійних зобов’язань щодо якості товарів/послуг, що надані третіми особами, за неможливість Учасника Акції скористатись наданим Заохоченням з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень. Відповідальність за якість наданих Заохочень несе їх виробник. ж. Замовник та Організатор не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання гарантованого Заохочення. Замовник та Організатор не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.з. Отримання гарантованого Заохочення (подарунка) передбачено тільки Учасниками Акції, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення буде предметом угоди.и. Заохочення, від отримання яких Учасники Акції відмовились, Замовник використовує на власний розсуд. і. Замовник та Організатор мають право відмовити в видачі гарантованого Заохочення (подарунка) Учаснику Акції, що отримав таке право, якщо такий Учасник не виконав умови даних Правил. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Замовника та Організатора будь-якої компенсації.ї. Всі Учасники Акції автоматично погоджуються з перерахованими в даних Правилах умовами, та згодні їх дотримуватися.к. Кожний Учасник Акції має право на отримання кількості гарантованих заохочень відповідно до кількості пред’явлених згідно цих Правил касових чеків в період Акції. л. Учасники Акції мають право відмовитися від будь – якого заохочення.

8. Адміністративна відповідальністьа. В разі підробки номера касового чека, особа, яка це вчинила, несе адміністративну відповідальність, передбачену в таких випадках законодавством України.б. Всі касові чеки які мають ознаки, псування, виправлення і таке інше, вважаються недійсними. Замовник та Організатор залишають за собою право провести експертизу пред’явлених касових чеків по визначенню їх дійсності. Замовник та Організатор мають право залучати третіх осіб для процедури експертизи. Рішення Замовника (в разі прийняття рішення Замовником) чи Організатора, чи вповноваженої особи, щодо дійсності номерів касових чеків, вважається остаточним.

9. Рекламні зобов’язанняа. Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Замовником Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Замовником, Організатором Акції та/або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.б. Учасники Акції згідні з тим, що їх данні, отримані в період проведення Акції та занесені в базу даних, можуть бути в подальшому використані Замовником без будь–яких часових обмежень, в тому числі з рекламними цілями – для відправлення інформації, повідомлень и таке інше.в. Всі Учасники Акції погоджуються дотримуватися даних Правил.

10. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

а. Інформування щодо даних Правил та умов проведення Акції здійснюється за допомогою розміщення короткої рекламної інформації щодо механіки Акції на друкованих носіях – вітринах магазинів ТМ «Космо», анонсах в метро м. Києва, воблерах та стоперах, які можна знайти в магазинах ТМ «Космо», в газеті мережі «Космо». Детальна інформація щодо Акції надається за Інтернет-адресою www.kosmo.ua протягом усього строку проведення Акції.

б. Зміна та доповнення правил та умов Акції можлива у випадку їх затвердження Замовником Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх прийняття, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

11. Порядок визначення

а) визначення переможців на отримання подарунків здійснюється комісією о 14 годині 15 жовтня 2010 року за адресою м. Київ, вул.. Багговутівська, 17-21;

б) до складу комісії входить три особи: представник від Замовника, представник від Організатора, інша незаінтересована особа, що в момент формування комісії виявить бажання прийняти участь у складі даної комісії для визначення переможців;

в) визначення переможців на отримання подарунків відбудеться шляхом випадкового вибору незаінтересованою особою трьох анкет з боксу, у якому будуть наявні усі анкети, що прийняли участь у акції згідно з даними Правилами;

г) за результатами визначення переможців на отримання подарунків складається протокол, що підписується учасниками комісії;

д) Організатор Акції у період з 15 по 30 жовтня 2010 року повідомляє переможців про те, що вони стали переможцями та про порядок отримання ними Головного Заохочення(подарунка).

12. Інші положення

а. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Замовника Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

б. Вид Заохочення , вказаний у даних Правилах, є остаточним і не підлягає перегляду.
Контакты:
Скидки в МЕТРОПОЛИС ТРЦ Скидка МЕТРОПОЛИС ТРЦ
Киев Васильківська вул., 34
Телефон: (44) 594-97-59
Пн-Сб 09:00 - 21:00, Нд 09:00 - 21:00
Все адреса акции на карте Киева


Космо

Збирайся в круїз по Середземному морю! З 1...

Космо

Чоловічі подарунки від Right Guard! Чудова пропозиція для...

Vchehle.ua

7% скидки на покупки от 299 грн

Отзывы


Рейтинг: 0.0/5 (0 Голосов)


Осталось 350 символов


Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Yakaboo

Скидка -33% на "Незалежність очима ТСН"! Дополнительные детали...

Cyfra

Акустика Camino по лучшей цене! Детали на странице...

Cyfra

Суперцена на Xiaomi Redmi 4X / Note 4x!...

Cyfra

Скидка -15% на сумки для MacBook! Детали на...

Cyfra

iPhone 6s+ 128GB всего 17499 грн! Детали на...

Cyfra

Apple Watch Series 2 - от 9 999...

Cyfra

При покупке Apple MacBook скидка до -15%! Детали...

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 20.01.2018 по 20.04.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 20.01.2018 по 31.05.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 20.01.2018 по 20.04.2018  
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy