В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1097
магазины в каталоге: 3876
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Дисконтная карта IAPA


Описание:
Дисконтна картка IAPA

Діамантбанк пропонує Вам взяти участь у міжнародній дисконтній програмі, створеній компанією IAPA (Міжнародна Асоціація Авіа Пасажирів) майже 45 років тому, основним напрямом діяльності якої є захист прав авіапасажирів та надання послуг з мінімізації витрат під час подорожей.

Дисконтна картка IAPA надає значні привілеї з обслуговування та можливість отримання послуг за пільговими цінами під час бронювання кімнат у готелях по всьому світу, оренди автомобіля або замовлення квитків на літак в режимі online у мережі Internet.

Користуйтеся перевагами сучасних технологій та замовляйте такі продукти і сервіси компанії IAPA за допомогою мережі Internet на офіційному сайті компанії – http://www.iapa.com/

  IAPA Card-Protector – для гарантованого захисту від втрати платіжних карток та документів. Просто зверніться до компанії IAPA для того, щоб втрачені платіжні картки було заблоковано та випущено нові, або завантажте копії свої документів із захищеного сайту IAPA. У разі необхідності копії Ваших документів буде надіслано компанією IAPA до найближчого посольства або іншого вказаного Вами місця.
  IAPA Hotel Program – гарантує отримання найнижчої ціни на номери у 20 000 готелях та на супутні послуги. Бронюйте номери у більш ніж 80 000 готелях за допомогою online сервісу та користуйтеся гнучкою системою знижок.
  TravelPlan – для планування подорожей літаком. Отримайте повну інформацію щодо розкладу польотів майже 750 авіакомпаній, типу літаків та класу послуг, що надають ці авіакомпанії. Також Ви маєте можливість замовити собі найкраще місце у салоні літака.
  • Отримайте детальну інформацію про місця, до яких Ви прямуєте у більш ніж 200 країнах, 100 містах та 200 аеропортах.
  • Керуйте накопиченими кілометрами подорожей за допомогою сервісу Mileage Junkie.
  • Замовляйте авіаквитки у більш ніж 500 авіакомпаніях у будь-яку точку світу.


Програма IAPA Hotel Program пропонує своїм учасникам знижки та цінні переваги у всесвітньо відомих мережах готелів Starwood, Marriott, Hilton, Hyatt та інші, починаючи з послуги підвищення класу номера в готелі, Spa-послуг, мінібару, Wi-Fi та високошвидкісного Інтернету та закінчуючи отриманням знижки на вечерю у ресторані, передпрокатним переглядом кінофільму, орендою приміщення для проведення бізнес-зустрічі або подовженням часу користування бізнес-центром.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вказані переваги та знижки будуть гарантовано надані Вам компанією IAPA тільки у разі точного виконання правил та процедур компанії IAPA, що вказані у Довіднику Учасника або на сайті IAPA.

Також пропонуємо Вам скористатися перевагами найкращих у світі програм з оренди автомобілів, які надані такими світовими брендами, як Hertz, Avis, Europcar, National, Sixt та Holiday autos. Для отримання зазначених переваг, у разі здійснення бронювання автомобіля, користуйтеся ID номерами відповідних компаній, зазначених у Довіднику учасника у програмі IAPA на сторінці 9, або вказаних на окремих рекламних пропозиціях у вигляді сертифікатів або ваучерів. З повним переліком переваг та послуг щодо оренди автомобілів Ви можете ознайомитися на сторінці 42 Довідника Учасника або на сайті компанії IAPA.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність повідомляти про те, що Ви є учасником програми IAPA під час замовлення автомобіля. ID номери відповідних компаній з прокату авто вказано на зворотному боці Вашої картки IAPA.
Список магазинов:ДІАМАНТ банк,

Бренды:


ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 4.0/5 (70 Голосов)
Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Магазин Helen-A 

Скидки от Helen-A

Homster

Декоративная корзина Willow от Homster по суперцене 200...

BENETTON

Остаточний розпродаж на всю колекцію осінь/зима FW 2016! 

ССС

З нагоди відкриття нового магазину ССС знижки 20%...

Толстосум

На сайте все спортивные сумки Скидка 10%

Толстосум

Цена на кошельки от GBags снижена на 10%.

Толстосум

Термос в подарок

Толстосум

До 2 апреля. Скидка 50%.

Территория твоей техники

Сертификат на 200 грн в подарок!

Территория твоей техники

Сертификат до 1100 грн в подарок!
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy