В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 347
магазины в каталоге: 3876
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Купити подарунок: де знайти час?


Здавалося б, що може бути простішим, ніж купити подарунок? Наче Цезар, але той прийшов, побачив, переміг, а тут – купив (теж набув, до речі). Але на практиці все чомусь виявляється більш складним.

Купити заздалегідь

Люди з практичним підходом надають перевагу попереднім покупкам, в тому числі – і подарунків. І це вірно, бо ніхто не застрахований від накладок. Але, якщо ви маєте в запасі тиждень, то можна задивитися на речі, які привозять через добу або дві, проте, маючи сім днів, не варто мати справу там, де бажаний предмет пропонують доставити за тиждень. Досвід показує, що не всі витримують строки. Так, за тиждень не слід замовляти портрет, бо на митця може не зійти натхнення, і готовий малюнок ви отримаєте через півтора тижні, коли оказія вже буде позаду.

За місяць до події можна планувати подарунки творчого плану. Фотокнига, авторські аксесуари, фото оптика під замовлення – для цього варто б мати у «кишені» хоча б три тижні. Те ж стосується і якихось речей, що мають виготовити для вас приватні майстри. Навіть якщо ви вирішили придбати готову річ (а це – ледь не найліпший варіант подарунка для тих, хто цінує автентичні презенти), майте на увазі, що пошта та вантажні перевезення у нас, нажаль, змушують бажати кращого.

З сьогодні на завтра

Ні для кого не секрет, що більшу частину подарунків намагаються придбати за день до події. І добре, коли ідея є, і залишилося тільки розрахуватися на касі. А що робити, коли варіантів немає?
Можна переглянути спектр подарунків в інтернет-магазинах. Там багато чого цікавого, тож візит до онлайн-сторінок може надихнути вас і на подальші надбання. Але варто зазначити, що, хоч в багатьох магазинах доставка зазначена добова, але не без того, щоб строки іноді зривалися. Є декілька способів запобігти неприємностям у цьому випадку: вибрати самовивіз зі складу або користуватися послугами перевірених інтернет-магазинів.

Ще один важливий момент: якщо ви вибираєте подарунки-враження, будьте уважні. Деякі з них треба активувати заздалегідь, тож, якщо ви плануєте сумістити день народження зі святкуванням, що надається за подарунковим сертифікатом, то треба хвилюватися за кілька діб.
А от сам подарунковий сертифікат можна замовляти з сьогодні на завтра, хоча отримувач зможе використати його у будь-який час протягом півроку або, навіть, цілого року.

Існує і такий варіант – відправитися до кварталу подарунків, який сьогодні є у кожному великому торгівельному центрі. Щоправда, асортимент там досить ординарний, тому не треба сподіватись на щось більше, ніж симпатичні сувеніри. Тож, якщо завдання – купити оригінальний подарунок для людини дорослої і освіченої, може, варто ще прогулятися і знайти магазин подарункових книжкових видань. Ото буде гідний презент за мінімальний обсяг часу.
 ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 2.0/5 (6 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

JYSK (Юск)

на все комплекты садовой мебели скидки до 30%

Goodroom

- 10% на все ремонтные работы в квартире...

ROZETKA

Оформи предзаказ на Samsung Galaxy S8 - получи...

ROZETKA

Скидка 24% на шоколад Toblerone!

ROZETKA

К акционным вытяжкам Perfelli - разделочная доска в...

ROZETKA

К акционным партам и мольбертам FunDesk - настольная...

ROZETKA

К акционным шредерам shredMARK - сертификат Розетка до...

ROZETKA

К акционным шредерам shredMARK - резак в подарок!...

ROZETKA

Суперцены на хлебопечки GORENJE BM900AL и GORENJE BM900WII!...

ROZETKA

Скидки до 35% на акционные приправы и специи...
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy