В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1336
магазины в каталоге: 3907
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Офіс компаній Prostoprint та futbolka.ua захопив УБОЗ


Офіс компаній Prostoprint та futbolka.ua, що знаходиться на Осокорках захопив УБОЗ, про це Watcher повідомив власник компанії Денис Олєйніков.

Сам він зараз перебуває в Одесі, і терміново виїхав в Київ. За його словами, сьогодні в офіс увірвались представники УБОЗу. Один з працівників компанії встиг набрати Дениса та покласти телефон на стіл, то ж йому вдалось почути, що відбувалось протягом перших десятків секунд.
Представники УБОЗу сказали, що це обшук. Всіх працівників поклали обличчям на землю, заборонили виходити в туалет, по воду, користуватись телефоном. Далі зв‘язок зник.
Денис наразі не розуміє, в чому проблема. Його бізнесце СПД, і нема ніяких передумов для того, щоб ними займався УБОЗ. Компанія працює цілком легальновипускає футболки з різноманітними текстами та зображення. Самі футболки завозяться з-за кордону і легально розмитнюються в Україні.
Разом з тим, Денис повідомив, що тиждень тому до них зателефонував хтось з незнайомого телефону і натякнув, щоб компанія припинила розповсюдження футболок з надписом «Спасибо жителям Донбасса». Денис відповів незнайомцю, що футболки будуть й надалі продавати, оскільки не містять жодного образливого слова, але незнайомець повідомив, що це їх вибір.

Оновлено (19:18): Як нам щойно стало відомо, всіх працівників компанії Prostoprint вивели з офісу на заднє подвір’я (офіс ProstoPrint знаходиться в окремому будинку).
Частина правоохоронців в цей час перебуває в офісі, і що вони там роблятьневідомо. Вони надалі не дозволяють користуватися телефонами і нічого не пояснюють родичам, які почали приходити до офісу. Окрім працівників ProstoPrint, захопленими також виявилися деякі клієнти, які перебували в цей час в офісі.

Оновлено (20:33): Пряму твітер-трансляцію з місця затримання веде працівник Простопринту у своєму екаунті https://twitter.com/#!/tema_spens. Він пише, що правоохоронці шукають всі товари з символікою Євро-2012 і читають всі новини про подію.Оновлено (21:06): Щойно Інтерфакс-Україна поширив інформацію ЦЗГ МВС України в м.Києві:
“Сьогодні у рамках розслідування кримінальної справи, щодо підробки сувенірної продукції до Євро-2012 працівники столичного УБОЗ в офісі компанії Prostoprint проводили відповідні слідчі дії”, – зазначили в міліції. Такі дії співробітників міліції “ніяк не пов’язані з випуском цією організацією футболок з написом, який згадувався в публікаціях в інтернет-мережі”.
Ми зв’язались з Денисом Олєйніковим, яким нам повідомив, що праціників компанії по одному вже почали випускати, але самому йому досі не дозволять потрапити на територію Prostoprint.
Щодо звинувачення в підробці продукції з логотипами ЄВРО-2012, Денис повідомив, що згідно з українським законодавством він не зобов’язаний проводити перевірку в замовника, чи має він право на друк тієї чи іншої продукції. Бізнес Prostoprint полягає у друці футболок на замовлення. А відповідальність за недотримання авторських прав несе замовник такого друку.
Денис також повідомив, що дійсно, сьогодні вранці в компанію поступило замовлення на друк кількох футболок з логотипом ЄВРО-2012. Зважаючи на те, що одразу після виконання цього замовлення в офіс ввірвався УБОЗ, Денис підозрює, що все це спланована операція.
Окрім замовлених сьогодні ж футболок, за словами Дениса, УБОЗ не знайшов жодної іншої продукції ЄВРО-2012.

Оновлено 22.28: Денис Олєйніков щойно повідомив, що працівники, яких випускють по одному з офісу, розповідають, що УБОЗівці роздрукували багато листків з лого ЄВРО-2012офісі Prostoprint на офісному принтері), розвішали ці логотипи на всіх стінах, і зараз ходять з камерою і все це знімають. З якою метою влаштовується цей циркДенис не знає.

Оновлено 23:17 Фото працівників Prostoprint, яких провоохоронці локалізували в межах шовкотрафаретного участку компанії (фото з форуму сайту prostoprint.com):Оновлено 23:26 Відеозвернення Олєйнікова, яке розмістив в себе Денис Довгополий. Денис Олєйніков просить всіх, хто може допомогти надати тимчасово в користування кілька лептопів для відновлення роботи компанії.

Оновлено 07:55 Фотографії офісу Prostoprint після відвідин УБОЗу


З відділу виробництва забрали все: преси, плоттери, комп'ютери. Залишилась лише вишивалка - бо дуже важка


Все що залишилось від відділу доставки

Оновлено 12:47: Денис Олєйніков написав відкритого листа президенту України Віктору Януковичу

ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 2.7/5 (6 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Прошедшие
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 15.01.2018 по 15.03.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 15.01.2018 по 15.03.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 15.01.2018 по 15.04.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 15.01.2018 по 15.04.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 15.01.2018 по 15.04.2018

Pokupon

Доступные даты заездов: c 15.01.2018 по 25.04.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 15.01.2018 по 30.06.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 15.01.2018 по 15.04.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 15.01.2018 по 31.03.2018

ROZETKA

К акционным защитным стеклам и чехлам ColorWay для...
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Условия, цены, возможные варианты...
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy