В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1472
магазины в каталоге: 3907
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Весільні подарунки


Індустрія весільних подарунків рік за роком зростає. Взагалі, сьогодні стало можливим таке поняття, як «весільна індустрія». Сукні, візаж, фотосесія, транспорт, ресторани, урочисті церемоніїлише камінці у безодню святкових витрат. Проте чи раді самі одружені такому напруженому графіку? І чи не варто вибирати весільні подарунки, спираючись не на подію, а на особистості молодят, на їх характери та звички?

Подарунок студентській молоді

Ось хто гуляє своє весілля з гомоном, а потім радісно демонструє новий статус друзям, знайомим та навіть попутникам у вагоні поїзда. Студентська молодьнайважливіший споживач усіх весільних подарунків – від конвертів з грішми (чим більше, тим краще) до яскравих авантюр. І, якщо з грішми все більш менш зрозуміло, то з авантюрамине зовсім.

Для молодят подружнє життя нагадує якийсь латинський танокдуже жвавий, пристрасний та яскравий. А такий ритм неможливий без постійної гри, тому, якщо ви бажаєте скласти враження своїм весільним подарунком, обирайте якісь нестандартні розваги: сноукайтинг, зорбінг, політ на повітряній кулі До речі, заняття з аргентинського танго або IQ-танцю також будуть доречнимиїм же якось треба звикати до темпу один одного.

Подарунок діловому подружжю

На перший погляд вони здаються повною протилежністю студентамвиникає думка, що їхній брак стверджувався за принципами вигідності. Може все зовсім не так, але вони справляють враження дуже зайнятих та ділових особ. На роботі їх дуже цінять, і знають, що на другий день після весілля молодята не будуть розважатися десь у теплих країнах, а повернуться до справ та контрактів.

Дивлячись на такі пари, дуже хочеться попросити: «Вимкніть їм голови, будь ласка, хай поживуть!». А, справді, що буде, якщо подарувати їм речі, що будуть працювати як перемикач і нагадають, що окрім офісу є ще подружнє життя? Цесімейні абонементи до спортивної зали, кінотеатру, подарункові сертифікати на боулінг, більярд, тайський масаж стоп для двох. Через місяць-другий подружнього життя вони зрозуміють, нащо були ті кольорові паперові квадратики подарункових сертифікатів. До речі, ці сертифікати можна використовувати не одразу ж, а при нагоді.

Подарунок тим, хто закоханий без тями

Сподіваємось, що більша частина людей, що вирішують скласти шлюб, кохають один одного. Але, знаєте, бувають такі пари, котрі, здається, навіть не ходять по землівони літають над грішною поверхнею, бо нагору їх тягне власне щастя. Про таких говорять «закохалися без тями».

Головний подарунок, який ви можете їм зробитице залишити їх у спокої десь на півроку і не ображатися на відсутність телефонних дзвінків з їхнього боку. За цей час перший залп емоцій потрошку стихне, і вони повернуться у вашу компаніютакі ж щасливі, але вже здатні помічати щось навколо себе. Але якщо ви впевнені, що хочете зробити їм ще й добрий матеріальний подарунок, то вибирайте якісь речі на двох, які б не відволікали їх від почуття щастя. Це можуть бути кінні прогулянки, лімузин на двох, чайна церемонія або йога.

Як то кажеться – які б діти не були, аби б були щасливі. Те ж саме можна сказати і про весілля. Ось чому весільні подарунки мають єдину метуподовжити те щастя, яке зараз відчуває молоде подружжя.  


ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 2.7/5 (7 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Прошедшие
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Pokupon

Доступные даты заездов: c 23.01.2018 по 10.03.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 23.01.2018 по 31.05.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 23.01.2018 по 31.03.2018

Pokupon

Доступные даты заездов: c 15.02.2018 по 30.04.2018

Pokupon

Доступные даты заездов: c 22.01.2018 по 01.03.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 23.01.2018 по 24.04.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 04.01.2018 по 04.04.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 23.01.2018 по 31.03.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 23.01.2018 по 31.03.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 23.01.2018 по 31.03.2018
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Условия, цены, возможные варианты...
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy