В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1891
магазины в каталоге: 3907
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Футболки з написами.


Молодим подобаються футболки з історичною символікою
Старші чоловіки вибирають жартівливі написи


?Носити футболку з написом, виконаним на замовлення, останнім часом стало особливо модним, - переконаний киянин Олександр Кругленко, 52 роки. - Гасло на одязі підкреслює індивідуальність людини та її вподобання. Я в молодості був позбавлений такої, як каже молодь, "фішки".

Зустрічаю Кругленка неподалік метро на Контрактовій площі. Чоловік одягнутий у сині джинси та чорну трикотажну футболку з написом "Бий червоних, поки не побіліють, бий білих, поки не почервоніють". На спині - зображення рук із гвинтівкою-маузером і напис "Гуляй-Поле".

За словами чоловіка, за Радянського Союзу футболки з іншомовними написами були "антісовєцькими" і забороненими. У магазинах переважно продавали вироби зі словами "Спорт" і "Олімпіада-80", які після другого прання лущилися та затиралися.

- У середині 80-х із-за кордону привозили майки з фотографіями рок-груп та англійськими написами, - згадує чоловік. - Нині на вулицях безліч майок із написами українською та російською мовами. Є дійсно симпатичні, а зустрічаються і пошлуваті. Вважаю, що такий одяг відображає настрій суспільства.

Йду від метро до пам'ятника Григорію Сковороді - осередку неформальної тусовки міста. На мармурових східцях сидять і грають на гітарі студенти з Києво-Могилянської академії. Дівчата одягнуті переважно у вишиванки, хлопці - у джинси та футболки.

- Усі кажуть, що українцем бути модно, але як підкреслити свою українськість? - запитує Ярослав Білоус, 21 рік. - Дуже просто: треба вдягнути футболку з патріотичним зображенням або написом.

Хлопець у камуфляжних бриджах і чорній футболці. На ній - козак на тлі козацького хреста, за яким проглядаються собор, хата і млин. Над малюнком напис: "Ще не вмерла Україна". На спині - український тризуб і козацький хрест на тлі перехрещених булави і шаблі. Тут же вислів: "Богу - душа, життя - Україні, а честь - для себе".

- Мені друзі з Тернополя привезли у подарунок футболку з портретами Тараса Шевченка і Степана Бандери, - приєднується до розмови 20-річний Марко Літвінов. Хлопець одягнутий у майку із зображенням українського автомата "Вепр".

Каже, позаторік були модними футболки з написами "Дякую тобі, Боже, що я не москаль", "Дякуйте, москалі, що я не Бог". Нині українці вибирають історичну символіку та слогани.


"Поцілуй мене, бо я українка"

На Андріївському узвозі є білі, жовті, чорні та червоні футболки з написами та візерунками ціною 35-55 грн.

- Іноземці купують майки з фотографіями Леніна, Сталіна, Бандери, Шевченка, - говорить продавець Ігнат Васильченко, 42 роки. - Для українців головне - зміст.

Футболки з написами купують і 16-річні юнаки, і чоловіки "за 60". Більшість покупців обирають жартівливі або оригінальні вислови. Аби бути особливими, люди не шкодують грошей на подібні речі.

- Дівчата із задоволенням приміряють футболки з написом: "Все бабы, как бабы, а я - Богиня", "Я не дура, я маскируюсь", "Хорошие девочки попадают в рай. Плохие - куда захотят".

На думку Васильченка, чоловіки віддають перевагу гастрономічно-горілчаній темі та вибирають майки зі слоганами: "Пийте пиво - бережіть воду", "Національна асоціація шанувальників сала". На подарунки кияни купують футболки з написами "Під майкою нічого нема", "Бросай жену, иди ко мне" і "Лучшее - впереди".

- Торік у Криму друзі подарували мені на день народження помаранчеву футболку з написом "За Україну без Ющенка", - згадує 22-річна Олена Ліхтаренко. - На ялтинській набережній зупиняли росіяни і просили сфотографуватися. Мене так замучили, що я якось "забула" майку на узбережжі. Цього року як компенсацію отримала футболку із зображенням губ на грудях і написом "Поцілуй мене, бо я українка". Дивуюся, де в Криму знайшли таку патріотичну річ?

Отзывы

Гость: Заходьте сюди, тут дійсно круті футболки. Про Гуляйполе теж є))) www.ukrstyle.com


Осталось 350 символов

Рейтинг: 3.8/5 (5 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Прошедшие
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

ModnaKasta

Аксессуары со скидкой 30%! Не требуется ввода промо-кода! Время...

ModnaKasta

Кухонные товары Kitchen Kraft, Forus со скидкой 30%!...

ModnaKasta

Постельное белье со скидкой 30%! Не требуется ввода...

Cyfra

Покупай чехол Apple - монопод в подарок! Детали...

Pokupon

Если вы решили съездить в Одессу, погулять по...

Pokupon

С сертификатом вы получаете профессиональную студийную фотосессию с проектором...

Pokupon

Время, проведенное в Карпатах, невозможно забыть! Эти сказочные...

Pokupon

День полного погружения в IT-сферу в школе для...

Pokupon

Во всем мире популярность отбеливания зубов возрастает с...

Pokupon

Если отпуск уже закончился или еще не начался,...
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Условия, цены, возможные варианты...
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy