В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1482
магазины в каталоге: 3907
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Цікаво, а як перевірити чи правду написав


цікаво, а як перевірити чи правду написав "Нестор...літописець"?

або секрети для своїх ,)))любі Пані та шановні Клієнти! наближається свято Купайла, а цей час ліпший для збирання трав, творення оберегів, та розвіяння міфів навколо Sister'S!!! читайте далікоктейльні чи конструкторські?

хочете Вам пару секретів про "Веселі" витвори?

1. "конструкторська" лінія (так і вказується на ціннику) моделі "Весела". акцент в цій лінії на крій - поєднання декількох конструктивних елементів в одному вузлі, або функціональні елементи - кармани, накладки,пояси, поєднання 2 чи 3 х чистих контрастних кольорів.

2. всі моделі мають унікальні назви....пані-виконавиці в стилі jazz: Etta, Billy, пані-героїні епохальних романів: Dagny, пані навколо нас

3. щотижня твориться 5 нових моделей від молодих та радісних майстрів Львову під чуйним оком баєра Євгенія ,)

Круїзний SHOW ROOM


25 червня (остання пятниця червня)
Київ
Печерськ, вул. Московська 46/2
18.00 - 23.00
14 Молодих Дизайнери з 6 міст України
Літні Колекції без націнок крамниць.
як amsterDam пані доглядає

по-перше, біля веб крамниці не кидають опалки від цигарок та сміття повз урни.
Хоча, по-секрету, і жодна крамниця Sister's без смітників на вулиці, тому що все рівно потім сміття з урн на природу викидають...то ліпше хай люди думають, як менше продукувати цього сміття, ніж просто "легко його позбавлятись".

по-друге, в "амстері" є моделі, яких давно нема в жодній крамниці Sister'S

по-третє, купуючи в amsterDam ви опосередковано сплачуєте за навчання українських студентів, а не "переливаєте" гроші до невідомих людей закордоном.

по-четверте, всі речі пакуються в торбинки з спонбонду. Це єдиний матеріал для пакування тканин який "дихає" , оберігає від пилу та легко піддається чистій переробці. То ліпше ніж разовий поліетилен чи пакети з недоросших дерев.

по-пяте, на відміну від звичайних веб крамниць одягу ми гарантовано доставляємо замовлення за 5 робочих днів...хоча інші чомусь роблять це за 30 днів та ще й вимагають платню наперед...ми змінимо це хибне правило торгівлі на користь Клієнтів!ПрикрасІмпресіоністи, в стилі Пані Вершкової

Літо.
Гасати на жовтому велосипеді по вулицях, читати французькі вірші на лавиці у парку, прислухатися до ластівок, ходити босоніж та стрибати під дощем, пити смачну каву з подружками з вершковими тістечками, слухати ластівок,вгадувати хмаринки та вигадувати про них історії, малювати акварелі, гойдатися на гойдалках…
Створювати руками, душею, розумом, тілом. Танцювати дослухаючись до музики власного серця, рухатись вперед,вгору, рухати усе навколо, цікавитись, бути цікавим.
Змінюватись ставати ширшим, глибшим щодня.
Бути маленькою, бути велетнем, бути тендітною, бути мужньою,бути веселою,бути надійною, бути мінливою, бути митцем, бути твором, бути для себе, бути для усіх.
Бути різною - бути собою… До найменших деталей.
З посмішкою Пані Вершкова.

10 червня ласкаво просимо до Sister'S на довгоочікувану колекцію за мотивами імпресионістів: Моне, Дега, Мане, Клімт, Модільяні... 68-148 грнЛЬВІВ: ми клумбами міста прикрашаємо )))))))

інколи так хочеться вийти пообід з офісу/контрори/майстерні та зірвати з грядки укропчику чи салатного листячка до обіду, а може й чистотілу треба, щоб халепи позбутись яка на руці зявилась після громадського транспорту...чи взагалі просто око хоче перепочити на синенькому дзвіночку після синенького УФ монітору ))) а навколо асфальт.

ми у Sweet Club за роки існування винайшли чимало цікавостей для вирішення цього питання = рослин аби більше навколо було: видовбували асфальт та саджали грядки, накручували ящики з цвітниками на перила, творили ці грядки з ящиків...але так багацького крадуть квітів, кущів....Так, багацько всякі "районні божки" просто вимагають прибрати цю зелень з фону ЇХНЬОГО прекрасного сірого бетона....проте ми продовжуємо зеленіти, бо ми зелені ,)

Що допомогає для збереження клумб в центрах міст:
1. рослини з розвиненою кореневою системою. Бажано багаторічні, вони глибше корінь пускають, і викопати швиденько себе не дають )))
2. прикручування вглиб на 1,5-2 метри.
3. використання націоналістичних атрибутів...напр. у Львові на наші клумби почалось прямо гоніння-знищення за підтримки місцевого мера Садового та "ЖЕКу", проте після перефарбовування клумб у кольори місцевих авторитетів...гоніння зникло, і укропчик з петрушкою завжди до нашого столу ,)
4. поливання на вечір, рослини це так люблять після +32 ))) а можна й приладдя майструвати: на печерську ми підєднали шланг до постійно капаючої на голову труби від кондиціонера на 1му поверсі, та вструмили цей шланг до клумби... і ось Вам постійний полив в самі спекотні дні! ,)

p.s. доречі, з 01 липня Sister'S у Львові за новою адресою: вул. Братів Рогатинців 9 !!! самий-самий історичний центр міста... поруч з мерією ,)Шарфи - КРОВАТКИ

поки це секрет, бо ми тільки почали їх продукувати....але це фішка! Деталі в наступних солодких новинах ,)
78 - 128 грн.Київ, ПОДОЛ, м. Контрактова площа, вул. Межигірська 12

Sister'S Небеса, тел. (044) 545-65-22
з 10.00 до 21.00 щоденно.


Відкрито 1шу в Україні КРАМНИЦЮ з "ВІДКРИТОЮ КУХНЕЮ"

тобто відтепер = одразу на Ваших очах все: дмихає, строчиться, співає, сміється, шиється, прасується, кроїться, плесерується, вишивається, декорується, конструюється, моделюється, макетується, лінується, драперується, бісерується..... та ПОДАЄТЬСЯ ВАМ!

УЛЮБЛЕНІ КЛІЄНТИ, в разі у Вас виникне бажання щось: підшити/ушити/підігнати/підрубити/посадити/приталити/підібрати/відрізати чи дещо чого взагалі пошити з "0" = наша майстерня для Вас!

p.s. Майстри = без тапочок, та кухонних халатів!!! а студенти з освітою та радісним серцем ,)

p.p.s І ВСЕ ЦЕ ЗА ЦІНАМИ НИЖЧЕ НІЖ "АТЕЛЬЄ" НА БАЗАРАХ !!!“Sister’s-АртГалерея” Центр, м. Хрещатик / м. Золоті Ворота, вул. Прорізна 10 (біля арки)

"Sister's-Небеса" Подол, м. Контрактова пл., вул. Межигірська 12

"Sister's-Плаття", Чернігів, пр-т Миру 22.

"Sister's у Львові", Львів, з 01 липня: ІСТОРИЧНИЙ Центр, вул. Братів Рогатинців 9

10.00 - 21.00, щоденно, без перерви

ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 1.5/5 (2 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Прошедшие
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 20.01.2018 по 17.02.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 20.01.2018 по 18.02.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 20.01.2018 по 28.02.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 20.01.2018 по 19.04.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 20.01.2018 по 01.02.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 21.01.2018 по 31.03.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 20.01.2018 по 12.03.2018

Pokupon

Доступные даты заездов: c 20.01.2018 по 31.03.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 21.01.2018 по 21.04.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 20.01.2018 по 28.02.2018
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Условия, цены, возможные варианты...
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy