В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1024
магазины в каталоге: 3876
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Літній шоу-рум українських дизайнерів


Літній шоу-рум українських дизайнерів25 червня пройде літній шоу-рум українських дизайнерів. Подія відбудеться у приміщенні крамниці «Sister’S - Плаття» за адресою Київ, м. Печерська, вул. Московська, 46/2 від 19.00 до 23.00 години.

На шоу-румі буде представлено роботи дизайнерів з усієї України! Вперше на незалежному майданчику — майстри з Києва, Львова, Черкас, Чернівців, Чернігова. Відвідувачі зможуть побачити нові колекції “Літо 2010” та поспілкуватись з їх творцями у невимушеному форматі.

Це – єдиний альтернативний шоу-рум в Україні. Жодних будинків моди, авторитетів і рамок! Ці творчі люди не підглядають ідеї в мережевих сторах та не копіюють останні колеції тижнів моди. Справді свіжий погляд, дійсно незаангажовані митці.

Участь у шоу-румі для учасників та відвідувачів абсолютно безкоштовна. Отже, наша мета – підтримка індивідуального самовираження, а не прагнення «підзаробити». Нам цікаво дати можливість творчим людям зустрітись: тим, хто шиє оригінальні речі – з їхніми клієнтами, журналістам модних видань – з молодими модельєрами, людям, які шукають небанального одягу, – з яскравими моделями.

Це – реальна підтримка початкуючих дизайнерів. Адже речі на шоу-румі можна одразу купити напряму у майстра, або домовитись про пошиття. Ми зацікавлені, аби на вулицях Києва було більше людей, одягнутих не стандартно.

Участь у шоу-румі підтвердили Світлана Найко, Miss M, ГолБол, Катерина Кузьменко, «Шляхетний одяг», Катерина Бондаренко… І це ще далеко не всі, їх буде більше 14!

Чекаємо тих, кому цікаві яскраві ідеї в культурі сучасного одягу та їх професійне втілення! Київ, м. Печерська, вул. Московська, 46/2 від 19.00 до 23.00 години.


ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 5.0/5 (1 Голос)Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

ССС

З нагоди відкриття нового магазину ССС знижки 20%...

Толстосум

На сайте все спортивные сумки Скидка 10%

Толстосум

До 2 апреля. Скидка 50%.

Территория твоей техники

Сертификат на 200 грн в подарок!

Территория твоей техники

Сертификат до 1100 грн в подарок!

ЕВА

Суперціна — 62,90 грн, на порошок для автоматичного...

ЕВА

Подарунки для господинь

ЕВА

До -34% на засоби для миття вікон

ЕВА

На шампуні для волосся TM Head&Shoulders Скидка 20%

ЕВА

На засоби для фарбування волосся Скидка 50%
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy