В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1893
магазины в каталоге: 3907
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


На Мамаєвій Слободі розгорнуть найбільший прапор України


На Мамаєвій Слободі розгорнуть найбільший прапор України
Минулого 2009 року козацьке селище «Мамаєва Слобода» спільно з Країною Мрій започаткувало традицію урочистого розгортання найбільшого Державного прапора України. Площа цього найбільшого прапора України сягає 900 м. кв., ширина - 12 м та довжина понад 75 м.

Така довжина найбільшого Державного прапора України у 75 м (або ж 7518 см) обумовлена глибоким сакральним символізмом!

Бо ж за літочисленням наших прабатьків, яке було на теренах України ще за часів князів Кия, Аскольда та Дира, 2010 рік, рік святкування 19 річниці Незалежності України, є 7518 роком від створення світу!

За давнім способом літочислення Різдво Христове припало на 5508 рік після створення світу, тож різниця між сучасною системою літочислення та давньою складає 5508 років. Таким чином, Першу річницю Незалежності України у 1992 році ми святкували у ювілейний 7500 рік! Погодьтесь – такий «збіг» не може бути простою випадковістю…

Оскільки козацьке селище «Мамаєва Слобода» та Країну Мрій об’єднує висока мета зробити свято Державного прапора піднесено красивим, а відтак долучити молодь до шанування Державних символів, то цього року Божого 2010, чи то пак від створення світу 7518, на «Мамаєвій Слободі» вже вдруге буде розгорнуто найбільший прапор України довжиною 7518 см (75,18 метрів), а також випущено в небо 7518 жовто-синіх кульок.

Кожен, хто прийде в цей день на «Мамаєву Слободу», зможе долучитись до цього сакрального дійства.

А виглядати ця святочна подія буде так: майдан на «Мамаєвій Слободі», загальна площа якого складає близько 1 га, буде поділено на 2 умовних сектора (жовтий та синій). Після урочистого розгорнення прапора від підніжжя козацької церкви в ім’я Покрова Пресвятої Богородиці і аж до озера, з якого бере початок легендарна річка Либідь (це якраз і є відстань близько 80 м), під залпи козацьких гармат, люди в кожному з секторів одночасно випустять в небо 7518 кульок жовтого та синього кольорів (кожен учасник отримає кульки за кілька хвилин перед початком заходу).

Кульмінацією заходу буде показовий виступ кращого в Європі кінного каскадерського театру «Українські козаки» під орудою козака Олега Юрчишина. Також відбудеться концерт фольклорних колективів за участі гурту «Рожаниця». А завершиться цей день вечорницями під супровід троїстих музик та смакуванням звареною в казанах на відкритому вогні знаменитою козацькою кашею – тетерею.

24 серпня 2010 року козацьке селище «Мамаєва Слобода», як і вся наша Держава, святкуватиме День Незалежності України!

Саме в ці дні, на Спаса, наш народ відзначав свято врожаю. Завершуючи жнива, на останньому шматочку ниви наші прадіди виготовляли обжинковий або зажинковий сніп – Дідух.

Дідух виготовляли із житніх пучків або ж плетених пучечків, які обв’язувались кольоровими стрічками або стеблинами квітів. Вважалось, що в цьому обжинковому снопі живе дух поля – дух врожаю, дух прадідів.

Згодом сніп-дідух ставили на покутті в Різдв’яні свята.

Добрий дух – Дідух – сприяв родючості ниви та добробуту родини.

ЮКозацьке селище «Мамаєва Слобода» 24 серпня на День Незалежності України, з метою аби наша Держава була заможна й багата, встановить на Слобідському майдані дев’ять житніх дідухів, виготовлених членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України Іриною Білай.

Середульший з Дідухів буде Дідухом над усіма Дідухами України та йменуватиметься «Дідух-Рай», адже велитенський житній сніп з чуприною у вигляді козацького леверджета (оселедця), майстерно виплетеного одною з найкращих майстринь із соломкоплетіння Іриною Білай, матиме розмір майже 7,518 м. Адже 2010 рік – 19 рік коли ми святкуємо Незалежність України – є 7518 роком від створення світу.

Цього святкового дня, як і напередодні, відбудеться феєричний показовий виступ кращого в Європі кінного каскадерського театру «Українські козаки» під орудою козака Олега Юрчишина. Крім того в рамках заходу відбудеться концерт фольклорних колективів за участі гурту «Рожаниця». А завершиться цей день вечорницями під супровід троїстих музик та смакуванням звареною в казанах на відкритому вогні знаменитою козацькою кашею – тетерею.

ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 2.0/5 (3 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Прошедшие
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Yakaboo

Игрушки и игровые наборы со скидками до -65%!...

Yakaboo

Книги издательства "Амфора" со скидками до -20%! Дополнительные...

Yakaboo

Книги издательства "Поляндрия" со скидками до -20%! Дополнительные...

Yakaboo

Книги издательства "Ресторанные ведомости" со скидками до -20%!...

Yakaboo

Скидка -25% на все книги издательства "Книголав"! Дополнительные...

Yakaboo

Скидка -20% на все книги издательства "Київський будинок...

Фокстрот. Техника для дома

Получай wi-fi роутер в подарок! Детали на странице...

Фокстрот. Техника для дома

К увлажнителям Philips - фильтр в подарок! Детали...

ROZETKA

К ваннам Vagnerplas - сифон в подарок! Детали...

ROZETKA

Lenovo C2 по новой цене 2195 грн! Детали...
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Условия, цены, возможные варианты...
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy