В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 1432
магазины в каталоге: 3907
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


DЦ СТАЄ WATSONS – УСЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ НА КРАЩЕ!


DЦ СТАЄ WATSONS – УСЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ НА КРАЩЕ!


DЦ стає Watsons, щоб донести до України, до Вас, найкращий світовий досвід – досвід більш ніж 180 років довіри та прихильності 42 млн. постійних клієнтів з усього світу. Знання, отримані на основі багаторічної роботи з такою кількістю покупців – неоціненне досягнення Watsons. Воно означає унікальний купівельний досвід, який відтепер до Ваших послуг.

Починається новий етап розвитку Вашої улюбленої мережі товарів для краси і здоров’я. Ми були зручним магазином, що зберігав Ваші час та гроші, і ми будемо такими й надалі – просто станемо у цій справі ще кращими. Тобто Ви зможете залишити ще більше часу на себе і, звісно, своїх близьких.

Усі зміни – на краще. І це не просто оптимізм, адже ми точно знаємо, які покращення чекають на Вас: ще зручніші магазини, ще ширший ексклюзивний асортимент і нова бонусна програма для постійних клієнтів.


Зручніші магазини

Уже протягом березня Ви побачите, як зміниться зовнішній вигляд магазинів, відтепер магазинів Watsons. І мова не лише про зміну вивісок – на всіх рівнях, у кожній деталі ми впровадимо рішення світового рівня.

Ми перебудуємо магазини таким чином, щоб зробити процес здійснення покупок ще зручнішим. Більш просте і зрозуміле розташування груп товарів, оновлені вказівники, промовисті позначки на полицях – усе, щоб Ви могли швидше знайти саме те, що Вам потрібно.


Унікальний асортимент

Ви могли переконатися на власному досвіді, що ми постійно працюємо над покращенням асортименту продукції. Сьогодні у наших магазинах Ви обираєте з-понад 15 000 товарів.

Згідно з опитуваннями, одна з найпривабливіших рис в наших магазинах – пропозиція ексклюзивних продуктів. Поруч із відомими світовими брендами ми завжди даємо Вам альтернативу – якісні товари, виготовлені в Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Великобританії, які при цьому менше коштують. Це продукти виняткової якості, які в Україні представлені тільки в наших магазинах – тобто лише для Вас, наших клієнтів.

І раді повідомити, що завдяки Watsons цьому буде приділятися ще більше уваги. Ми представимо ще ширшу лінію ексклюзивної продукції – у серії Watsons Ексклюзив.


Краща програма для постійних клієнтів

Успішний досвід обслуговування 42 млн. постійних клієнтів Watsons – унікальне досягнення. І в цьому величезна заслуга програми Watsons Club. Програми, яка дозволить нам більше зосередитися на Ваших особистих потребах – бонусах і пропозиціях, цікавих саме Вам.


DЦ…

Свого часу DЦ стала першою в Україні мережею у форматі «Товари для краси і здоров’я». Власне, ми і залишаємося першими, тільки уже в іншому сенсі – сенсі лідерства. У 2008, 2009 і 2010 роках мережа DЦ незмінно отримувала медаль «Вибір року №1» за результатами опитування українських покупців. А символічним підсумком 2010 року стало відкриття 200-го магазину мережі, що відбулося у Києві (на сьогодні у 64 містах України уже 211 магазинів).

Бути ближчими до клієнтів – стало головною місією компанії. Розташовані у зручних місцях, магазини DЦ завжди пропонували своїм покупцям продукцію виняткової якості і привітне обслуговування. Ми цінуємо кожного клієнта: відзначаємо разом свята, радуємо чимось приємним – акціями, подарунками, знижками. Тож не дивно, що наша мережа давно вже стала спільнотою людей, які цінують зручні та якісні покупки.

…стає Watsons:

Вашим персональним магазином

Для прихильників якісних товарів для краси і здоров’я у всьому світі Watsons означає: зручність, широкий вибір, ощадливу цінову політику, систему бонусів та головне – справжню турботу про покупця. Головне досягнення Watsons полягає у тому, що людям приємно приходити та купувати тут усе необхідне, заощаджуючи час та гроші.

Історія магазинів Watsons почалася у 1828 році. Відтоді компанія A.S.Watson Group (яка керує мережею) перетворилася на міжнародну організацію, що виробляє і продає безліч товарів – починаючи від продукції для краси та здоров’я і закінчуючи продуктами харчування та електронікою.

Товари різні, але одне незмінне – філософія турботи про своїх покупців. У кожній країні компанія робить щось більше, ніж бізнес – стає частиною суспільства, слугуючи людям. Завдяки цьому, сьогодні у компанії A.S.Watson Group понад 9 250 популярних магазинів і більш як 100 000 співробітників у всьому світі.

Як бачите, у A.S.Watson Group величезний досвід того, як догодити своїм покупцям. Не випадково в 2010 році у категорії «Роздрібні магазини/аптеки» мережу Watsons відзначено Першим місцем у рейтингу «Топ-1000 брендів Азії» (Asia’s Top 1000 Brands 2010), і це вже другий рік поспіль. Тепер цей досвід до Ваших послуг в Україні.

Це також означає, що вже в 2011 році в Україні буде відкрито 60 нових магазинів, тож купувати Ваші улюблені товари для здоров’я та краси буде ще зручніше.


ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 3.0/5 (6 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Прошедшие
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Lightinthebox

Кисти для ухода и макияжа со скидками до...

Lightinthebox

Ультрафиолетовая обувь - коллекция трендового цвета со скидками...

Lightinthebox

Всё для кухни и столовой со скидками до...

Lightinthebox

Обувь для мальчиков со скидками до 80%! Ввод...

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 28.12.2017 по 28.01.2018

Pokupon

Воспользоваться сертификатом вы можете c 18.01.2018 по 31.05.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 25.12.2017 по 28.01.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 28.12.2017 по 28.01.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 28.12.2017 по 28.01.2018

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 28.12.2017 по 28.01.2018
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Условия, цены, возможные варианты...
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy